Körfezexpres
25.Ekim.2019
Bu haber 193 defa okundu.

PTT çalışanları 179. yıl dönümlerinde Vali Yazıcı'yı ziyaret etti.

Vali Ersin Yazıcı, PTT'nin 179. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Balıkesir PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.
PTT'nin millî mücadele döneminden günümüze önemli gelişmeler gösterdiğini ifade eden Vali Yazıcı, PTT çalışanlarına yaptıkları başarılı çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
ÜLKEMİZİN EN KÖKLÜ KURUMLARINDAN BİRİDİR
Bundan sonra da PTT'nin en iyi şekilde çalışmalarına devam edeceğine inandığını söyleyen Vali Yazıcı, PTT teşkilatı ülkemizin en köklü kurumlarından birisidir. PTT teşkilatı değişen ve gelişen şartlara göre kendisini sürekli yenileyen bir kurumdur. Son yıllarda birçok alanda PTT tarafından vatandaşımıza sunulan hizmetlerin kalitesinin gelişerek arttığını görmekteyiz. Bankacılık faaliyetlerinden, kargo gibi daha birçok konuya kadar PTT'miz her türlü hizmetleri yapmaktadır. Bu hizmetleri ilimizde yürüten başta Başmüdürümüz olmak üzere PTT personelimize teşekkürlerimi sunuyorum. PTT'nin 179. kuruluş yıl dönümünü kutluyorum. dedi.
BÜYÜK BİR HEYECANLA GÖREVE DEVAM EDİYORUZ
Ziyarette konuşan PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan ise, PTT'nin çalışmaları hakkında Vali Ersin Yazıcı'ya bilgi vererek, kuruluş yılı kutlamaları kapsamında düzenlenecek etkinliklerden bahsetti.
PTT Başmüdürü Gökdoğan, PTT ailesinin her ferdinin, geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da aynı şevk ve heyecanla görevini yerine getirme gayreti içinde olacağını, yaşanan gelişim ve değişimin her zaman daha ileriye taşınacağını dile getirdi.
BALIKESİR'DE 85 İŞYERİNE ULAŞTIK
179. kuruluş yıl dönümünü birlik ve beraberlik içerisinde kutlamanın büyük onurunu yaşadıklarını ifade eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan, Ülkemiz genelinde faaliyet alanlarımızı oluşturan başta; Posta, Bankacılık ve Kargo-Lojistik olmak üzere çeşitli alanlarda yapılan protokollerle 500 civarında işlem türünde hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda müşterilerimizin işyerlerimize erişimini sağlamak için Balıkesir ilimiz genelinde yeni işyerleri ilave ederek bugün itibariyle 85 işyerine ulaşmış bulunmaktayız. Balıkesir ilimiz genelinde Başmüdürlüğümüze bağlı 22 PTT Merkez Müdürlüğü, 55 PTT Şubesi ve 8 PTT Acentesi olmak üzere toplam 85 PTT işyerinde 525 personelimizle hizmetlerimiz sunulmaktadır.dedi.
GAYRETLERİMİZ DEVAM EDECEKTİR
Kabulünden ve iyi dileklerinden dolayı Vali Yazıcı'ya teşekkür eden PTT Başmüdürü Derviş Gökdoğan, beklentiler doğrultusunda hareket ederek vatandaşlarımızın en iyi hizmet alması hususunda gayretlerimiz devam edecektir dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

M0E5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28