Körfezexpres
21.Ekim.2019
Bu haber 482 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi BASKİ Genel Müdürlüğü Burhaniye'nin yağmur suyu altyapı çalışmaları için bir araya geldi.

BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal ve Burhaniye Belediyesi Başkan yardımcısı Murat Yazgan hazırladıkları projelerle ilk olarak sanayi sitesi, bademalanı Uysal bulvarı ve İMKO sitesi başta olmak üzere Burhaniye nin yağmur suyu alt yapısını düzenlemek için elele vererek çalışmalara başladı.
Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ile biraraya gelerek sorunlarını yerinde inceleyen BASKİ Genel Müdürü İzzet Günal Sanayi Sitesinde yağmur suyu alt yapı yapım projesinin uygulama öncesinde tespitlerde bulundu.
Daha sonra İMKO sitesinin alt yapı ve kanal sorunlarıyla ilgili site Yönetimiyle ile bir araya gelen Günal ve Yazgan site civarında bulunan derenin ıslahı için incelemeler yaptı.
Bademalanı Uysal Caddesi'nde de incelemeler yapan Günal ve Yazgan bu bölgenin de yağmursuyu alt yapısını düzenlemek adına proje hazırlanması hususunda karar aldı.
Yazgan, Burhaniye Belediyesi ve BASKİ olarak işbirliği içinde Kızıklı Mahallesi içme suyu hattının tamirinin yanı sıra Börezli Mahallesine yeni içme suyu şebekesinin yapımıyla alakalı da çalışmalar yapılacağının müjdesini verdi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

R8J2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28