Körfezexpres
3.Ekim.2019
Bu haber 926 defa okundu.

Gömeç’in sevilen isimlerinden Gömeç Belediyespor Teknik direktörü Kemal Karagözoğlu hayatını kaybederken 5 kişiye ise yaşam kaynağı oldu.

Gömeç Belediyespor da yetişen daha sonra profesyonel olarak birçok takımda oynayan daha sonra ilçesine gelerek genç futbolculara örnek olarak teknik direktörlük yapan Kemal Karagözoğlu’nun ölümü Gömeç’i yasa boğdu. 40 Yaşında hayatını kaybeden Kemal Karagözoğlu ölümünün ardından bağışlanan organları ile 5 kişiye yaşam vererek organları ile yaşayacak.
Balıkesir Şehir Hastanesi açıklamasında “ 27092019 tarihinde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle 3.Basamak Yoğun Bakımında tedavisi yapılmak üzere Atatürk Şehir Hastanesine sevk edilen 40 yaşındaki hastamız Kemal Karagözoğlu’ na yapılan tüm tetkik tedavi ve müdahalelere rağmen 01102019 tarihinde beyin ölümü gerçekleşmiştir. Atatürk Şehir Hastanesi Organ Doku Nakil Koordinasyon Ekibinin hastamızın ailesi ile yapmış olduğu görüşme neticesinde kederli ailemiz hiç vakit kaybetmeden organ bağışı için onay vererek organ yetmezliği ile mücadele eden 5 hastamıza umut ışığı olmuştur. Vefatı ile diğer hastalara umut ışığı olan Merhum Kemal Karagözoğlu’na Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz dendi.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler de sosyal medya hesaplarından “Eski futbolcumuz ve teknik direktörümüz Koray Karagözoğlu’nun ağabeyi, Komşu ilçemiz Gömeç’in yetiştirdiği spor adamlarından Gömeç Belediyespor’un teknik direktörü Kemal Karagözoğlu’nun vefat haberini üzüntü içinde öğrenmiş bulunmaktayım.
Merhum hocamıza Allahtan rahmet, kederli ailesine, Gömeç Belediyespor Kulübüne ve spor camiasına başsağlığı dilerim” mesajını paylaştı
Kemal Karagözoğlu Perşembe günü Saat 11:45’te Gömeç Stad’ında düzenlene törenin ardından öğle namazına müteakip cenazesi öğle namazından sonra kılınan cenaze namazı sonrası Gömeç Çarşı Camii’nden alınarak Gömeç kabristanlığına defnedildi. Kemal Karagözoğlu’nun cenazesine spor camiası başta olmak üzer sevenleri ve yakınları katıldılar.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

X9P3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28