Körfezexpres
25.Eylül.2019
Bu haber 192 defa okundu.

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti olaylarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde 2 kişi gözaltına alındı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada; Ayvalık ilçesi Bağyüzü mahallesinde ikamet eden A.Ç. isimli şahsın uyuşturucu madde sattığına dair istihbari bilgi elde edilmiştir. Elde edilen istihbari bilgi üzerine A.Ç. isimli şahsın işletmeciliğini yaptığı iş yeri ile ev ve eklentilerinde Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden yapılan aramada; (500) gram kubar esrar,
Ayvalık ilçesi Kırcalı mahallesinde ikamet eden S.K. isimli şahsın işletmeciliğini yaptığı kahvehane, akaryakıt istasyonu ile ev ve eklentilerinde yapılan aramada ise; (5.000) gram kubar esrar, (600) adet makaron, (8) adet ...... isimli, (36) adet ..... isimli uyuşturucu hap, (1) adet kubar esrar içmek için pet şişeden hazırlanmış aparat ve (1) adet hassas terazi ele geçirilmiştir.
Adli makamların talimatıyla A.Ç. ve S.K. isimli şüpheliler gözaltına alınarak haklarında yasal işlemlere başlanılmıştır denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

F6X0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28