Körfezexpres
21.Eylül.2019
Bu haber 248 defa okundu.

Hacı Mustafa Müdüroğlu ortaokulunun bulunduğu iskele ve öğretmenler mahallesi esnafıda her yıl olduğu gibi bu yılda okula destek olmak ve öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi için harekete geçtiler.

Kendi aralarında kendi imkanlarınca yaptıkları imece usulü yardımı okula teslim ettiler. Bu vesileyle okulun arızalanan kamera sistemi yenilendi. İskele mahallesi muhtarının da gayretleriyle okul spor malzemeleri yardımseverlerin desteği ile tamamlandı.
Okullarının geçen yıl 9 branşta yarışlara katıldığını ve okulun yarısının lisanslı ve tamamına yakınının da sosyal faaliyetlere katıldığını belirten beden eğitimi öğretmeni Özgür Aras malzeme bizim için çok önemli derslerde ve antrenmanlarda en az 2-3 öğrenciye bir spor malzemesi olması gerektiğini belirterek okulumuzun eksikleri için elini taşın altına koyan ve imece yaparak bize destek olan iskele ve öğretmenler mahallesi esnafına, dostlara ve iskele muhtarımıza okulumuz adına teşekkürü bir borç biliriz dedi. Sayelerinde okul spor malzemelerimizi, spor odası zekâ oyunları eksiklerini giderdiklerini belirtti. Okul müdürü Abdullah Erez' de arızalanan Kamera sisteminin bir kısmını esnafımız sayesinde yenilediklerini belirterek okullar hepimizin, öğrenciler hepimizin Mahallemize, esnafımıza, yardımseverlere teşekkür ediyoruz dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

T0L5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28