Körfezexpres
20.Eylül.2019
Bu haber 172 defa okundu.

19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Balıkesir Şube Başkanı A. Hulusi Karakuz, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Şube Başkanı Haydar Filiz ve beraberlerindeki heyet Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Kahraman vatan evlatları olan Gazilerimizin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Yazıcı, Şehitlerimizi rahmetle anarken siz Gazilerimizi de daima minnet ve şükranla yâd ediyoruz. Sizlerden aldığımız manevi güçle, bizler ve bizden sonraki nesiller, her koşulda ülkemizin bağımsızlığını, milli birlik ve beraberliğini korumak konusunda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacaktır. Herhangi bir sıkıntısı olan Şehit yakını ve Gazimiz varsa, onları dinlemek ve onlara çözüm üretmek bizim görevimizdir. Şehitlerimizin aileleri ve Gazilerimizle ilgilenmek, devletimizin, milletimizin ve kadirşinas Balıkesir halkının en asil ve en şerefli görevi olmaya devam edecektir. Bu vesileyle bu anlamlı gündeki ziyaretiniz için teşekkür ediyor, sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.dedi.
BALIKESİR'DEN SELAMLARIMIZI VE DUALARIMIZI GÖNDERİYORUZ
Terör olaylarıyla ülkeyi bölmeye çalışanların bu emellerine ulaşamayacağını aktaran Vali Yazıcı, Türkiye Cumhuriyeti Devleti büyük bir devlettir. Bu ülkedeki kardeşliği bozmaya kimsenin gücü yetmez. Bu günlerde yine malum terör örgütleriyle büyük bir mücadele gösteren, Türk Silahlı Kuvvetlerimize, Güvenlik Güçlerimize, bu vatanın en değerli evlatlarına, Balıkesir'den selamlarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Allah onları başarılı eylesin. diye konuştu.
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Balıkesir Şube Başkanı A. Hulusi Karakuz ve beraberindeki heyette yer alan Gazilerimiz de Vali Yazıcı'ya kabulünden ve kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ettil
Ziyaret sonrasında Vali Yazıcı ile Gazilerimiz fotoğraf çektirdiler.
Vali Ersin Yazıcı ile; Balıkesir Milletvekilleri Yavuz Subaşı, Fikret Şahin, İl Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hv.Plt.Tuğg. Kemal Turan, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, Altıeylül Kaymakamı Oktay Kaya, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı J. Kd.. Alb. Tarık Hekimoğlu tarafından Türkiye Muharip Gaziler Derneği Balıkesir Temsilciliği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Balıkesir Temsilciliği ziyaret edildi. Ziyaret sırasında Şehit yakınları ve Gaziler ile yakından ilgilenen Vali Ersin Yazıcı, Gazi ve yakınları ile bir süre sohbet etti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L5D9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28