Körfezexpres
19.Eylül.2019
Bu haber 219 defa okundu.

Balıkesir polisi uyuşturucu tacirlerine karşı mücadelesini sürdürüyor. Gençleri zehirlemek isteyen tacirleri özel ekipler takip ederek, enselerine balyoz gibi inerek adalete teslim ediliyor.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmada: hakkında uyuşturucu madde sattığı yönünde istihbari bilgi elde edilen M.U. adlı şahsın kullanmış olduğu ikametlerde yapılan aramalarda, kendi ikametinde 1916 adet uyuşturucu hap, büyükannesinin ikametinde 1400 adet uyuşturucu hap olmak üzere toplam 3316 adet uyuşturucu hap ele geçirilmiş, M.U. adlı şahıs adli makamlara intikal ettirilmek üzere gözaltına alınmıştır.
Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

V0N4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28