Körfezexpres
13.Eylül.2019
Bu haber 195 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Eylül ayı ikinci oturumunda önemli konulara değinerek meclis üyelerine seslenen Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, eleştiri ve önerilere her zaman açık olduğunu söyleyerek, bütün meclis üyeleriyle birlikte Burhaniye’yi temsil edip, hizmet adına güzel şeyler yapmak için çalıştıklarını dile getirdi.

Burhaniye’nin ilerlemesi gelişmesi için parti gözetmeksizin her meclis üyesiyle birlikte el ele çalıştıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Deveciler “ A partisi, B partisi diye bir şey yok. Öneri nerden gelirse gelsin Burhaniye’nin çağdaş ve yaşanılabilir bir kent olması için elimizi taşın altına koyarız” dedi.
Strateji toplantısında katkı sunan Ak Partili meclis üyelerine de desteklerinden dolayı teşekkür eden Başkan Deveciler, meclis üyelerine “Burhaniye’yi düşünerek vermiş olduğunuz kararlar ve Burhaniye için yapılması gerekenler konusunda birlik olduğumuzu strateji toplantısında gösterdiniz, sizlere tekrar tekrar meclis huzurunda teşekkür ediyorum” dedi.
Belediyenin mali yapısı hakkında da kısa bilgi aktaran Başkan Deveciler, Bugüne kadar yaptıkları işlerin 70’ini yeni finans kaynaklarından yararlanarak yaptıklarını söyleyerek, göreve geldiklerinden bu zamana kadar 5 trilyona yakın borç ödediklerini bunun yanında ise 5 trilyonluk yatırım yaptıklarını ifade etti. Ali Çetinkaya meydan projesini çok önemsediğini, bu projenin yapımı için gerekli çalışmalara başladığını da hatırlatan Deveciler, Sosyal Etkinlik Merkezi ve Hayvanlar için modern Barınak projelerinin de detay çalışmalarını hızlandırdıklarını sözlerine ekledi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L4D9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28