Körfezexpres
10.Eylül.2019
Bu haber 135 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 96. Kuruluş yıldönümü Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler ve partililerin katılımı ile kutlandı.

Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan partililer, Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak saygı duruşunda bulunup, ardından İstiklal Marşı’nı söylediler. CHP İlçe Başkanı Ergün İnce; “Bugün partimizin kuruluşunun 96. Yılını kutluyoruz. 96 Yıl önce büyük önderimizin kurmuş olduğu partimizi bugün bizler ileriye taşıyoruz. Bizden sonra gelecek arkadaşlarımız daha ileriye taşıyacaktır. Geçmişte olduğu gibi bugün de CHP, Türkiye’nin umudu ve aydınlığıdır. Demokrasimizin temel taşı olmaya devam edeceğiz. İyi ki Cumhuriyet Halk Partisi var, iyi ki Cumhuriyet Halk Partiliyiz” dedi.
Cumhuriyet Meydanı’nda yapılan kutlama sonrası ilçe binasına geçen partililer ve Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in davetlisi olarak Burhaniye’ye gelen ve önceki akşam verdiği konser ile 8 Eylül kurtuluş coşkusuna renk katan Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir de verilen kokteyle katıldı. Kokteyl sonrası partiler toplu olarak günün anısına fotoğraf çektirdiler.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

C4V8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28