Körfezexpres
10.Eylül.2019
Bu haber 462 defa okundu.

Balıkesir'in Gömeç ilçesinde geçtiğimiz günlerde gerçekleşen hırsızlık olayında, ayakkabı izinden yola çıkan polis titiz çalışması sonucunda zanlıları yakaladı.

Gömeç İlçe Emniyet Amirliği Polis sorumluluk bölgesinde 30.08.2019 ve 07.09.2019 tarihlerinde meydana gelen 2 adet Motosiklet Hırsızlığı olayı ile ilgili olarak Polis Merkezi Amirliği ekiplerince 100'e yakın kamera görüntüsü incelenmiş, şahsın ayakkabısından yola çıkılarak yapılan çalışmalar sonucu şahıs yakalanmış, çalınan motosikletler sahiplerine teslim edilmiştir.
30.08.2019 tarihinde Kemalpaşa Mahallesinde 10 … plakalı motosiklet, 07.09.2019 tarihinde ise Mithatpaşa Mahallesinde 10 … plakalı motosikletlerin çalınması olayları ile ilgili yapılan araştırmalar esnasında, her iki olayda şüphelinin kamufle olmak amacıyla yüzünü gizlediği, şüphelinin farklı kıyafetler giydiği fakat her iki olayda da şüpheli şahsın aynı ayakkabıyı giydiği ekiplerimizin 100'e yakın kamerayı detaylı olarak incelemesi sonucu tespit edilmiştir. Suç analizi yapılarak derinleştirilen çalışmalar sonrası her iki olayda da ayrıştırıcı tek özellik olarak göze çarpan ayakkabılar üzerinden yola çıkan ekipler şüphelinin S.S.Ç. M.G. olduğunu belirlemiş, şüpheliyi yakalayarak adli makamlara sevkini sağlamıştır. Çalınan motosikletler de Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğüyle yapılan koordineli çalışma sonrasında bulunarak müştekilerine teslimi sağlanmıştır.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

E2W6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28