Körfezexpres
6.Eylül.2019
Bu haber 159 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Zabıta Teşkilatı’nın 193. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle zabıta personeliyle bir araya geldi.

Belediye hizmetlerinin en önemlilerinden biri olan ve kent sakinlerinin sağlıklı ve huzurlu bir şekilde yaşamasını temin eden Zabıta Teşkilatı’nın Kuruluşu’nun 193. yılında Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Belediye Binasında Zabıta Personeliyle bir araya geldi.
Başkan Deveciler yaptığı sohbette, zabıtanın görevinin çok zor ve hassas olduğunu belirtirken, gece, gündüz demeden günün 24 saati Burhaniye için hizmet ettiklerini, Burhaniye’nin güçlü ve tanınır bir ilçe olması için çabaladıklarını vurguladı.
Başkan Deveciler “Her biriniz belediyenin güzler yüzü ve yönetimimizin gücünü temsil ediyorsunuz. Yaptığınız iş her an dikkat ve çözüm gerektiren bir iş. Sorumluluklarınız çok. Ama biz başarıyla yol alıyoruz ve başarının yolu, insana yatırım yapmaktan geçer. Biz ilçemizi refah ve güvenle, birlikte yönetiyoruz. Çaba ve çalışmalarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim ve teşkilatınızın bu gurur gününü kutlarım” dedi.
Başkan’ın konuşması sonrası zabıta personeliyle birlikte baklava yiyen Deveciler, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Y5R9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28