Körfezexpres
27.Ağustos.2019
Bu haber 143 defa okundu.

Burhaniye Festivali kapsamında İskele Meydanı’nda halk konseri veren ünlü müzisyen Muzaffer Özdemir, Burhaniyelilere bağlama resitali sundu.

Burhaniye Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali kapsamında İskele Meydanı’nda düzenlenen halk konserinde Sanatçı Muzaffer Özdemir dinleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Yayımlanan 21 kitabının yanı sıra kendi bestelerinden oluşan beş albümü ve film müziği, çalışmaları yapan sanatçı çaldığı kırmızı renk bağlaması ve kendine has tekniği ile izleyenleri büyülüyor.
Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Sezen Aksu, Uğur Yücel, Kenan Işık, Enis Fosforoğlu, Yalçın Menteş ve daha bir çok sanatçıyla çalışan, bazı şiirlerini Edip Akbayram, Hasret Gültekin ve Onur Akın tarafından da seslendirilen sanatçı Özdemir, Uluslararası Pablo Neruda Barış Şiirleri yarışmasında “bir sohbetin özeti” isimli şiiriyle de ödülü de bulunuyor.
Burhaniyelilerle bir araya gelerek yaklaşık iki saat konser düzenleyen Muzaffer Özdemir’e konser sonrasında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler plaket ve Burhaniye’nin ürünlerinden oluşan bir hediye paketi verdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Y2R7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28