Körfezexpres
24.Ağustos.2019
Bu haber 177 defa okundu.

30.Burhaniye-Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali Etkinlikleri Kapsamında Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şubesi Festival alanında Stant açarak üyelerinin el emeği ürünlerini sattılar.

Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şube Başkanı Gürsel Vardar” Festivaller ve bu tür kültür sanat etkinlikleri Burhaniye’mizin tanıtımında, gelişiminde önemli yer tutmaktadır. Bizim gibi sivil toplum kuruluşları seslerini duyurabilmek ve tanıtımlarını yapabilmek adına böyle etkinlikleri fırsat bilip buralarda yerlerini almalıdırlar.
Türkiye Sakatlar Derneği Burhaniye Şubesi olarak bizlerde derneğimiz beceri kurslarında üyelerimizin elemeği göz nuru ürünlerini burada sergiliyor bu toplumda bizde varız diyerek sesimizi duyurmaya çalışıyoruz.
Bu anlamda bu etkinliklerin düzenlenmesinde başta Belediye başkanımız Kemal Deveciler olmak üzere emeği geçen herkesi yürekten kutluyoruz.
Ancak bir konuya da dikkat çekmek istiyoruz. 60 bin nüfuslu ilçemizin nüfusu yaz aylarında yüz binleri geçmektedir. Baktığımızda halkın etkinliklere katılımı yetersiz kalmaktadır. Sanki organizede eksik bir şeyler var gibi bu tür organizasyonlarda daha profesyonel düşünülmeli ve profesyonellerle çalışılmalıdır diye düşünüyoruz” dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

A7S2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28