Körfezexpres
20.Ağustos.2019
Bu haber 399 defa okundu.

Altıeylül ilçesinde yaklaşık bir ay önce bir evden değişik miktarlarda ziynet eşyası çalan 4 şüpheli polis tarafından yakalandı.

Bu arada, yapılan araştırmada 5 ayrı hırsızlık olayından da arandığı ortaya çıkan N.U. isimli şüpheli polisteki ifadesinin ardından mahkemeye sevk edildi. Hakim tarafından tutuklanan N.U. cezaevine konuldu. Diğer şüpheliler Ç.P., A.T. ve F.P. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.
Edinilen bilgilere göre, 16 Temmuz Salı günü gece saatlerinde Altıeylül Bahçelievler Mahallesinde bulunan bir ikamete pencereden hırsızlar girdi. Eve giren şüpheliler yatak odasına yöneldi. Hırsızlar 25 bin lira değerinde ziynet eşyası çalarak kayıplara karıştı. Yaşanan hırsızlık olayı sonrasında harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda hırsızlık olayını N.U., Ç.P., A.T. ve F.P isimli şahısların gerçekleştirdiği belirlendi. Yapılan operasyon sonucu yakalanan şahısların daha önceden de çok sayıda hırsızlıktan kaydı olduğu ve hırsızlık suçundan aranması bulunduğu öğrenildi.
Hakim tarafından tutuklanan N.U. cezaevine konuldu. Diğer şüpheliler Ç.P., A.T. ve F.P. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D1V5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28