Körfezexpres
30.Temmuz.2019
Bu haber 3286 defa okundu.

Uzun süre lösemi ile mücadele eden Özenç Ailesi, LÖSEV Vakfı’nın birer neferi olarak her zaman her yerde çalışmalarına devam ediyorlar.

Burhaniye’de esnaflık yapan Murat Özenç ve Ailesi, uzun süre lösemi ile mücadele etmişlerdi. Lösemi ile mücadele ederken yanlarında her zaman LÖSEV Vakfı’nın olduğunun altını çizen Murat Özenç; “Biz aile olarak yıllardır lösemi ile mücadele ettik, etmeye de devam ediyoruz. LÖSEV Vakfı bütün lösemili çocukların sağlıklarına kavuşmaları için mücadele eden büyük bir aile. Bizde Özenç Ailesi olarak bu büyük ailenin bir parçasıyız. LÖSEV Vakfı sizlerin bağışları ile lösemili çocuklara ulaştığı için bağışlarınızı ve kurban derileriniz lütfen LÖSEV Vakfı’na yapın. Ayrıca LÖSEV Vakfı hiçbir zaman kapı kapı dolaşarak yardım ve bağış istemez, boya kitabı satmaz kapınıza gelen bu kişilere lütfen itibar etmeyiniz. LÖSEV Vakfı’na yapacağınız yardımlar direk olarak Vakfın banka hesap numaralarından yapınız” dedi.
Murat Özenç ve Ailesi, Burhaniye’nin değişik yerlerine astıkları pankartlar ile LÖSEV Vakfına destek çağrısı yapması en anlamlı pankart olarak gösterildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

T6L0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28