Körfezexpres
14.Haziran.2019
Bu haber 2552 defa okundu.

Değişik zamanlarda Burhaniye dışından gelerek “Askere gidiyoruz” diyerek vatandaşlardan zorla para isteyen sahte askerler, Burhaniye polisine takıldılar.

Vatandaşların ve esnafların belalısı olan, Burhaniye dışından gelerek özellikle bayanların yollarını keserek “Askere gidiyoruz” bahanesi ile para toplayan şahıslar Kadirefe Caddesi’nde Burhaniye polisine takıldılar. Burhaniye’ye gelerek zorba gibi ellerinde kolonya ve tepsiler ile gezerek para toplayan aynı simalar bu sefer muratlarına eremediler. Burhaniye polis ekiplerinin takibinde olan sahte askerleri, Kadirefe Caddesi üzerinde alan ekipleri, GBT sorgulamaları ve idari ceza uygulamak üzere Burhaniye Polis Merkezi’ne götürdüler. Polis ekiplerinin sahte askerler üzerindeki yaptırımlarını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, ekiplere teşekkür ettiler.


Haber Yorumları
64x64

IBRAHIM CELIMLI

14.06.2019
KUTSAL SAYDIGIMIZ VATAN BORCUNUN BÖYLE BIR KAC CABULCU TARAFINDAN DILENCILIK YAPARAK ALET EDILMESI ÇOK SINIR BOZUCU. BURHANIYE EMNIYETININ BÖYLE BIR UYGULAMA YAPMASI TAKDIR EDILMELI.SUREKLI YAPILMALI...
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

M5F0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28