Körfezexpres
26.Mayıs.2019
Bu haber 7423 defa okundu.

Burhaniye Belediyespor genel kurul Cumartesi günü belediye meclis salonunda yapıldı.

Geçtiğimiz hafta yapılması gereken ancak yeterli çoğunluk sağlanamayan genel kurul hafta sonu yapıldı. Yeni yönetimin belirleneceği genel kurulda divan başkanlığı seçimleri yapıldı. Divan başkanlığına Murat Aydınlıgil, Bahadır Saygılı ve Hasan Küçükdereli seçildi. Divan seçimi sonrasında ise saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından gündeme geçildi.

Burhaniye önceki belediye başkanı ve kulüp başkanı Necdet Uysal kürsüye çıktı ve bir teşekkür konuşması yaptı. Uysal, zorluklar içerisinde görev yapan önceki yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti ve yeni yönetime de başarılar diledi. Gelir ve gider hesaplarının ibrası yapılırken, hesapların dökümünü ise İsmail Ova sunumu yaptı. İbraya sunulan Gelir Gider hesapları kabul edildi. 2017-2019 yılı Mayıs ayının 15. Gününe kadar olan yapılanları anlatan İsmail Ova, Aktif olarak 10 branşta Burhaniye Belediyespor faaliyette bulunuyor. Önceki yönetim kurulu olarak ekonomik zorluklar içerisinde elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bir çok dalda Türkiye, Avrupa ve dünya çapında başarılara imza attık. Basketbolda 88 oyuncumuz var, voleybolda ise 55 oyuncumuz spor yapıyor. Futbolda 12 yaş takımından A takıma kadar onlarca gencimiz ter akıtıyor. Futbolda da özellikle alt yapılarda bir çok başarılara imza attık ve bunun gururunu yaşıyoruz. Yine en başarılı olduğumuz spor dallarından birisi de güreş takımımız. Güreşçilerimiz de yine bir çok 1.liklere imza atarak Burhaniye’nin adını duyurdu” dedi. Hesapların ibrasından sonra yönetim seçimine başlandı. Tek liste halinde gidilen seçimlerde Başkan Ali Kemal Deveciler, Yönetim Kurulu üyeleri: Hasan Rengin Ender, Rıfat Özyolcu, Melih Atalay, Soner Acar, Hüseyin Çolak, İsmail Küçükkahraman,Tolga Pabucçuoğlu, Ali Sarıbaş, Serdar Eruzunlar, Hasan Bayram, Melih Aysel, Osman Akkoç, Naim Karayaz, İsmail Ova, Erhan Güngör, İlyas Anıl Kolaşinli.

YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTESİ: Mustafa Kemal Kılıçlar, Mehmet Güven, Özgür Öztürk, Bahadır Saygılı, H.Şinasi Payam, Murat Müsait, Nazif Baran, Hikmet Aydın Köle, Mehmet Eryurtlu.

DENETİM KURULU ASİL ÜYELERİ: Ercan Furunlar, Tolga Akbey, Ahmet Gözçiçek

DENETİM KURULU YEDEK LİSTE: Hasan Küçükdereli, Cemal Kumkumoğlu, Taylan Yılmaz.

Yönetim kurul seçimleri tamamlandıktan sonra dilek ve temennilere geçildi. Yönetim kurulu üyesi Hasan Ender, Futbolda ne yazıkki çok fazla bir para harcanması var. Bu kadar harcama benim yüreğimi acıtıyor. Futbol takımına bu kadar harcamaya ben karşıyım. Önümüzdeki sezonda futbol takımında genç oyuncalara yer verelim. Burhaniye’nin gençleri ter akıtsın. Sahamızın zemini çok kötü bir durumda. Yeni stadın bir an evvel bitirilmesi gerekiyor. Sözleri üzerine Necdet Uysal araya girerek, stadın az bir işi kaldı. Önümüzdeki sezonda karşılaşmaları bu yeni stat da yapacağız dedi . Hasan Ender, Tenis sporunda Burhaniye Belediyespor olmalıyız. Tenis hocamız var. Sahamız var, oyuncularımı da var. Ama harekete geçemiyoruz. Tenis sporuna da bir an evvel başlamalıyız dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

O1G6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28