Körfezexpres
16.Mayıs.2019
Bu haber 356 defa okundu.

Edincik Mahallesinde bir bahçeden çaldığı tarım makinesini 12.500 Tl ye satan kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada; Bandırma-Edincik Jandarma Karakol Komutanlığına müracaat eden E.D. isimli şahıs, Bandırma ilçesi Misakça mahallesinde tavuk haneler bölgesinde bahçesinin olduğunu, evine götüremediği tarım aletlerini bahçesinin içerisine bıraktığını, bahçeye kontrol amaçlı gittiğinde bir adet tarım aletinin (goble) çalınmış olduğunu gördüğünü beyan ederek bahçesinden tarım aletini çalan kimliği belirsiz şahısşahıslardan şikâyetçi olmuştur.
Bu durum üzerine Bandırma İlçe Jandarma Komutanlığından görevlendirilen devriyeler ve sivil ekipler tarafından olay yeri ve çevresinde yapılan çalışmalar ve istihbarî araştırmalar sonucunda; çalınan tarım aletinin Gönen-Balya ilçeleri yolu kenarında bulunan ……. Çiftliğinde olduğu tespit edilmiştir.
Çiftlik sahibi ile yapılan görüşmede bahse konu tarım aletini B.F. isimli şahıstan iki ay önce 12.500 TL karşılığında satın aldığını ve tarım aletinin çalıntı olduğunu bilmediğini beyan etmiştir.
Cumhuriyet Savcısının talimatı doğrultusunda suça konu tarım aleti ……… Çiftlik sahibine yedi emin olarak teslim edilmiştir.
Bu olayla ilgili olarak şüpheli B.F. hakkında yasal işlem başlatılmıştır denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W4O9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28