Körfezexpres
27.Mart.2019
Bu haber 364 defa okundu.

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan 2019 İstihdam Seferberliği Burhaniye’de etkisini göstermeye başladı.

İstihdam Seferberliği kapsamında, Burhaniye Ticaret odası ev sahipliğinde, Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile Balıkesir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü işbirliğinde, Burhaniye Kaymakamı Sayın Hüseyin Öner, Balıkesir Sosyal Güvenlik İl Müdürü Muhammet Sıddık POLAT ve Balıkesir Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürü Nazım BALCI, Burhaniye Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürü Canan ALADAĞ, Edremit İŞKUR Hizmet Merkez Müdürü Nilüfer KARAHAN, Burhaniye Ticaret Odası Üyeleri ile İşverenler ve yatırımcıların katılımıyla Burhaniye Ticaret Odası Konferans Salonunda Düzenlenen İSTİHDAM TEŞVİKLERİ Bilgilendirme Toplantısı neticelerini vermeye başladı.
Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa AYSEL ise Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla başlatılan İstihdam Seferberliği kapsamında çıkarılan İstihdam teşviklerinin iş dünyasına bir soluk vereceğini söyleyerek, Burhaniye’de firmaların teşviklerden faydalanarak ilave istihdam sağlamaya başladığını ifade etti.
Ayseller İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2019 istihdam seferberliğine destek vereceklerini belirten Aysel, öncü olmak anlamında istihdam seferberliğine, şirketimiz olarak çalışan sayımızı artırarak katkıda bulunuyoruz diyerek, İşverenlerden istihdam Seferberliği kapsamında sağlanan teşviklerden faydalanmalarını istedi.

Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

O6H0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28