Körfezexpres
26.Mart.2019
Bu haber 384 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Necdet Uysal, 2014 seçimleri öncesinde verdiği ve yapmadığı sözleri tekrarlamaya başladı.

2014 Yerel seçimleri öncesinde Karınca Deresinin etrafına spor alanları ve sosyal tesisler yapılacağı sözünü veren Burhaniye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Necdet Uysal, 31 Mart 2019 yerel seçimleri öncesinde de aynı sözü tekrarladı.
5 Yıl boyunca dere kenarındaki çöplüğün kaldırılmadığını ve sürekli olarak dere kenarına molozlar döküldüğünü belirten vatandaşlar; “Çöplükte sürekli yangınlar çıktı. Yangından çıkan duman ve kokudan çevrede oturanlar nefes alamaz hale geldi. Yaz aylarında sürekli olarak molozlardan kalkan toz evlerimize girdi. Madem dere kenarına spor alanları, oyun parkları ve sosyal tesisler yapacaktınız, neden yapmadınız? Sizi durduran neydi? Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Necdet Uysal’ın verdiği sözler artık inandırıcı gelmiyor. Her iki seçim kitapçığına baktığımızda, 2014 seçimlerinde verilen sözler ve vaatler ile 2019 yılı seçim kitapçığında da temcit pilavı gibi tekrarlanmış” dediler.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

F5Y0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28