Körfezexpres
20.Şubat.2019
Bu haber 483 defa okundu.

CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, İlçe Başkanı Ergün İnce, İYİ Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kahya, 22. Dönem Kocaeli Milletvekili Salih Gün ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Geriş Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiler.

Geriş Mahallesi’nde önce esnafları ziyaret eden Ali Kemal Deveciler, daha sonra mahalle kahvesinde vatandaşlar ile sohbet ederek Burhaniye için hazırlanan projeleri anlattı. Ali Kemal Deveciler; “Burhaniye’de mahallelerimizin sorunları ortada, hepimiz tarafından biliniyor. Bunlara çözüm bulmak bizim işimiz. Göreve geldiğimizde, ilçemizi makam odasında oturarak yönetmeyeceğiz. Mahallelerimize yönelik projelerimiz var. Vatandaşlarımızın daha güzel bir Burhaniye’de yaşamaları için gereken neyse onu yapacağız. Mahalle meclislerimiz ve Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız sorunları birlikte çözüme ulaştırmak için çalışacaklar. Burada mahalle muhtarlarımıza büyük görev düşüyor. Nedir bu görev? Mahallelerinde ki eksikleri tespit ederek mahalle meclisine getirecek olan Meclis Üyesi arkadaşımız, bu sorunlara ve eksiklere çözüm getirmek için ilgili birimler ile görüşerek sorunları çözecek. Kısacası Burhaniye Belediyesi’ni ben değil, hepimiz birlikte yöneteceğiz. İlgili hizmet projeleri için gerekli kaynakları ben yaratacağım. 22. Dönem Balıkesir Milletvekilliği yaparken nasıl kaynak bulup sorunlara çözüm ürettiysem yine kaynak bulup Burhaniye için yapılacak hizmetlerimizi yerine getireceğiz” dedi.
Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, İlçe Başkanı Ergün İnce, İYİ Parti İlçe Başkanı Erdoğan Kahya, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Ali Kemal Deveciler’e destek vermek için gelen 22. Dönem Kocaeli Milletvekili Salih Gün’ün ilgi ve coşku ile karşılanmaları dikkat çekti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H6Z0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28