Körfezexpres
13.Şubat.2019
Bu haber 377 defa okundu.

CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, sivil toplum örgütleri ve mahalle ziyaretlerinde “Burhaniye’yi ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, CHP Genel Merkezi tarafından adaylığının açıklanmasının ardından ilk olarak sivil toplum örgütleri ve sendika temsilciliklerini ziyaret ederek seçim çalışmalarına başlamıştı. Sivil toplum örgütleri ve sendika temsilciliklerine yaptığı ziyaretlerin hepsinde yaptığı konuşmalarda, “Burhaniye’yi hep birlikte ortak akıl ile yöneteceğiz. Mahalle meclislerimiz olacak. Çünkü Burhaniye’nin buna ihtiyacı var. Herkesin fikrini önemsememiz, yapacağımız çalışmaları daha da başarılı kılacaktır. Sivil toplum örgütleri ve sendika temsilcilerimiz ve kurulacak mahalle meclislerimiz ile fikir alış verişi yaparak, ihtiyaçları ve eksik olan hizmetleri tespit edeceğiz. Her şeyi bir kişinin bilmesi mümkün değildir. Bunun için, Burhaniye’nin iyi yönetilmesi, iyi hizmetlerin yerinde ve doğru zamanda yapılması için ortak akıl şarttır” dedi.
CHP Burhaniye Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Deveciler, aynı söylemleri mahalle ziyaretlerinde de dile getirerek, Burhaniye için hazırladıkları projeleri anlatmaya devam ediyor.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

J6B1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28