Körfezexpres
28.Ocak.2019
Bu haber 518 defa okundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Burhaniye Belediye Başkan adayı Ali Kemal Deveciler, Burhaniye’de önceden görev yapmış ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve 2019-2023 yılları arasında görev alacak belediye meclis üyesi adayları ile kahvaltıda buluştu.

2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesinde bu güne kadar görev almış arkadaşlarına teşekkür eden Deveciler, ‘AKP iktidarına karşı mücadele veren, Burhaniye’nin aleyhine olan projeleri püskürten arkadaşlarımı kutluyorum. Yaklaşık 65 gündür çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Artık önümüzdeki Pazartesi günü çalışmalarımızı daha artıracağız. Bu sebeple tüm belediye meclis üyesi adaylarını ve meclis üyesi arkadaşlarımızı ve partilileri yanımızda görmek istiyoruz. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim’ dedi.
CHP İlçe Başkanı Ergün İnce ise, “Önümüzde 2019 yerel seçimleri var. Tüm arkadaşlarımızın elini taşın altına sokması gerekiyor. Hangi arkadaşımız çalışmalara katılmak isterse, davet beklemeksizin gelmesini bekliyoruz. Burada sadece seçimi kazanmakla iş bitmiyor. Seçim sonrası da bizlere çok iş düşüyor. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan ön seçimde bazı belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın sırası belirlendi. Artık tüm arkadaşlarımız ile birlikte çalışma ve kazanma zamanı” dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Z4R9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28